MSI RX 5600 XT Gaming X 6 GB vs MSI GeForce RTX2060 GAMING Z 6 GB

Hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    23
3000-3500

o kadar kayda değer düşeceğini bilsem beklerim tabi ki :/
Dolara güvenmeyin bir düşer bir iner. İndirim kovalayın internetten alışverişte tecrübeliyseniz.
İyi günler değerli Technopat üyeleri, bu hafta ekran kartı alacağım ya da sizce beklemeli miyim bilmiyorum.(Dolar açısından böyle yazdım.) sizce genel performans olarak hangisi, artıları eksileri nelerdir. Çok kafam karıştı birkaç defa AMD kartı düşündüm ama şu an KDV indirimi uyguluyor Hepsiburada ve NVIDIA kartta güzel bir fiyat olarak gözüküyor. İşlemci AMD Ryzen 5 3600/Ram Kingston Fury 8x2 3200 MHz. Bütçe 3000-3500 TL başka bir kartta olabilir.

Sizden ricam bilgi sahibi olan arkadaşlarım değerli yorumlarını beyan ederse çok sevinirim. Herkese güzel bir hafta diliyorum...🙏
Ayrıca oynayacağın oyunu söyle ona göre öneri yapalım.

Dedikleri gibi 2-3 ay sabredersen 3060 serisi aynı fiyattan satışa sunulacak daha karlı olabilirsin ama ben istiyorum şimdi idare eder diyorsan seni üzecek bir kart değil taş gibidir kendisi.

NVIDIA GeForce RTX 3090: 14.400 TL'den başlayan fiyatlar
NVIDIA GeForce RTX 3080: 6.690 TL'den başlayan fiyatlar
NVIDIA GeForce RTX 3070: 4.805 TL'den başlayan fiyatlar

NVIDIA'nın amiral gemisi ekran kartı GeForce RTX 3090, 24 Eylül tarihinde raflardaki yerini alacakken GeForce RTX 3080 17 Eylül'de, GeForce RTX 3070 ise ekim ayında piyasaya sürülecek. NVIDIA, henüz seride yer alacak RTX 3060 hakkında bir bilgi paylaşmamış olsa da bugüne kadar yapılan iddialara göre ekran kartı kasım ayında bizlerle olacak.

Dedikleri gibi 2-3 ay sabredersen 3060 serisi aynı fiyattan satışa sunulacak daha karlı olabilirsin ama ben istiyorum şimdi idare eder diyorsan seni üzecek bir kart değil taş gibidir kendisi.
liste böyle ama yine de bekleyeyim o zaman 3060 serisi fiyat bilgisi verilmemiş ve bu arada araştırmam doğrultusunda 1660 super daha f/p görünüyor. 2060 arasında 1100 TL fark var. en iyisi şimdilik beklemek o zaman...

Yeni konular

Geri
Yukarı