MSI RX 580 Armor fanları 55 derecede çalışıyor

Cengiz55

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım masaüstünde boşta 55 dereceyi görüyor, 55 derecede fanlar çalışıyor ve sıcaklık 50-51 dereceye düşüyor. Fanlar durunca tekrar 55'i görüyor. Bu durum normal mi? Kasam MSI 101 modeli, önde 3, arkada 1 fan var. Kasa dıştan her yerine dokunuyorum buz gibi. Birçok yerde okudum 30 ile 50 arası olması lazım diyorlar. Yardımcı olursanız cok sevinirim, pek anlamıyorum sistem, program işlerinden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartım masaüstünde boşta 55 dereceyi görüyor, 55 derecede fanlar çalışıyor ve sıcaklık 50-51 dereceye düşüyor. Fanlar durunca tekrar 55'i görüyor. Bu durum normal mi? Kasam MSI 101 modeli, önde 3, arkada 1 fan var. Kasa dıştan her yerine dokunuyorum buz gibi. Birçok yerde okudum 30 ile 50 arası olması lazım diyorlar. Yardımcı olursanız cok sevinirim, pek anlamıyorum sistem, program işlerinden.
boşta olduğunu görmemişim aptallığım için özür diliyorum

Ben 60 derecede oynuyorum ben çok dert etmeyin bir şey olmaz, gözlemlerime göre zaten derece arttıkça fanlar hızlanıyor
Eywallah reis sağol
boşta olduğunu görmemişim aptallığım için özür diliyorum
Estağfurullah
Fena değerler değil. Armor modeli ısınıyor zaten. Boştaki değerleri dert etmeyin. Her zaman yüktekilere dikkat edin.
En fazla kaç görürsem sıkıntı var demeliyim yükte

Yeni konular

Geri
Yukarı