MSI RX 6900 XT Gaming Z Trio 19.679 TL

@Khaleesi Targaryen

Attığınız kanalın pek doğru olduğunu söyleyemeyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3090 ile rakip ama bazen geride bazen ise önünde, tabii attığım video ilk çıktığı zamanlardan. Şu anda sürücüler ile daha da iyi hale getirildi. Ama işin içine DLSS ve RT girince 3090 daha iyi tabii ki, RT performansı olarak 3070-Ti arası ve RSRgeldiğinde ise beklediğim sonuç 3080'i biraz geçmesi olacak. Eğer AMD, RSR'ı iyi bir şekilde yapabilirse donanımsal DLSS'e rakip olacaktır ve bu durumda RDNA 2 GPU'lara da DLSS alternatifi geldi diyebiliriz. Destek konusu da daha iyi olacaktır zira direkt entegre edilebiliyor.
Açıklama için teşekkürler. Demek ki yazılım ile bile FPS'lerde çiddi bir artış olabiliyor. SAM teknolojisi de açılsa Saf güç olarak baya f/p bir ürün olur.

@Khaleesi Targaryen

Tabii ki, ben sürekli bu durumu savunurum. Donanım güçlü ama yazılım kötüyse tam verim alınmaz, AMD 6000 serisinde bunları çok iyi kotardığı için hem OC potansiyeli hem de saf güç konusunda NVIDIA'dan daha iyi. SAM'i araya kattığımız zaman cogu oyunda 6900 XT daha verimli ve iyi calısıyor. RSR'ı bu ay sonunda bekliyorum, bu ay sonu çıkacak deniliyordu. Sırf onun karşılaştırmasını da yapacağım, RX 6600 ekran kartım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı