MSI Servis RAM Takar mı?

1234123412341

Hectopat
MSI GL62M model gaming laptopa sahibim. 8 GB RAM'i bulunuyor 16GB'a çıkartacağım, RAM'i kendim takarsam garanti bozulur diye biliyorum. RAM'i ücret karşılığında servise taktırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi alıntı yapmakla uğraşmayacağım o nick'i çok mu aradınız :D
MSI servisi RAM takar. Ancak RAM'lere arkadan erişim için kapak varsa RAM ilavesi çoğu markada garantiyi bozmamakta. Teknik servisi arayıp öğrenin.

MSI gaming laptobumda termal macun yenileme amaçlı 3-4 kez kapağı açıp fanları vs söktüm ve macun yeniledim. Ona rağmen servise sorduğumda sadece macun yenilenmiş ve diğer bileşenler ellenmemişse sorun olmaz dediler. Servisle görüşüp sizin takmanız da mümkün, çok zor bir işlem değil ancak servis taksın istiyorsanız onların da takacağını düşünüyorum.

Vallahi alıntı yapmakla uğraşmayacağım o nick'i çok mu aradınız :D
MSI servisi RAM takar. Ancak RAM'lere arkadan erişim için kapak varsa RAM ilavesi çoğu markada garantiyi bozmamakta. Teknik servisi arayıp öğrenin.
MSI gaming laptobumda termal macun yenileme amaçlı 3-4 kez kapağı açıp fanları vs söktüm ve macun yeniledim. Ona rağmen servise sorduğumda sadece macun yenilenmiş ve diğer bileşenler ellenmemişse sorun olmaz dediler. Servisle görüşüp sizin takmanız da mümkün, çok zor bir işlem değil ancak servis taksın istiyorsanız onların da takacağını düşünüyorum.

Cevaplarınız için teşekkürler gene de servise taktıracağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı