MSI Shout Out nedir?

Melih6868

Hectopat
Daha fazla  
Bu MSI Shout Out olayını bilen, yararlanan birisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu MSI Shout Out olayını bilen, yararlanan birisi var mı?
Ben yararlanmadım fakat, bildiğim kadarıyla bazı zamanlar kampanya olarak oyun yada Steam cüzdan kodu veriyorlar, tabi ki bazı modellere özel( RTX 2060 olabilir, monitör olabilir, anakart olabilir değişiyor) oluyor. Kampanya ödülünü nasıl alacağınızı da yazabilirim isterseniz.

Aldığın MSI ürünü ile ilgili yalandan onu öven bir yorum yazıyorsun kampanya dahilinde geçerli olan bir sitede. Sonra gerekli bilgileri MSI'a gönderiyorsun ve bir süre sonra çeşitli ödüllerden birini kazanıyorsun. Genelde Steam cüzdan kodu oluyor.

Tam olarak nasıl gönderiyoruz?
Övgü yorumunu msi’ a nasıl gönderiyoruz?

Türkçe olarak MSI açıklaması mevcut. Oradan yönergeleri takip et. Hatırladığım kadarıyla önce siteye aldığın ürünle ilgili yorum yap. Sitede yorumun yayınlandıktan sonra resmini çek ve fatura bilgisi vs. İle MSI'a mail gönder

Sitesinden atılıyomuş ama çözemedim.

Sitesinden atılıyomuş ama çözemedim.
1-Buraya kaydolun.

2- Bu kısımdan ürününüzü kaydedin.
3-Ürününüzü kayıt ettikten sonra shoutout bölümüne gidin.

4- Shoutout'a bastıktan sonra aşağıya kaydırıp ürününüzün kampanya kaspamında olup olmadığını öğrenin.

5-Ürününüzün türünü seçin(anakart, ekran kartı vs.) ve incelemeyi MSI kayıt merkezine bildirin.(Benim ürünüm shoutout kampanyasına dahil olmadığı için kayıt merkezine nasıl gönderileceği hakkında bir fikrim yok.)

Ürün merkezine nasıl gönderildiğini bende çözemedim. Sağolun uğraşıp tek tek göstermişsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…