MSI Sıvı Soğutma Ne Zaman Çıkacak?

Arcahan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba MSI MAG Core Liquid 240/360 mm sıvı soğutucusu çıkacak ne zaman ve ne kadar fiyatlı olacağına dair bilgisi olan var mıdır acaba?

Dosya Ekleri

• soğutucu.jpg
    soğutucu.jpg
    102 KB · Görüntüleme: 32
Baya yakışıklı duruyor, bende bir MSI takıntısı oluştu gibi çok fiyatlı olmaz ise tercih edebilirim.
CES 2020‘de tanıtılmış ancak çıkış tarihi göremedim.

İlk defa görüyorum, ama nedense bir Cooler Master havası sezdim. Takipteyim.

Merhaba serdar bey mevcut kasam MSI MAG forge 100R bu kasadaki ARGB fanlar bu sıvı soğutmada da var aynılar uyumu güzel olacak ve her şeyden öte pompası çok güzel bence :) Umarım fiyat/performans ürünü olur.

Baya yakışıklı duruyor, bende bir MSI takıntısı oluştu gibi çok fiyatlı olmaz ise tercih edebilirim.
Ces 2020‘de tanıtılmış ancak çıkış tarihi göremedim.

Merhaba bende çok baktım fakat göremedim belki dedim burada gören vardır diye konu açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an MSI kanalında canlı yayındalar ve soğutucuların 2 parça halinde çıkacağını belirttiler, birisi ARGB HUB ile birisi HUB’sız satışa sunulacakmış. HUB’sız olanlar haziranın son çeyreği 240mm. 129$, 360mm. 169$ etiket fiyatı olacakmış. HUB ise ekstra 20$ maaliyet olarak yansıtılmış ve temmuz sonunda çıkacakmış. Yani 240 mm. ve HUB’lı içerik 149$ olacak. Ayrıca HUB’larına yanlış anlamadıysam USB ile kontrol özelliği getirmişler. (Sonunda :))
Türkiye’de fiyatların x6.5 katı artı 200 TL kadar olacağını düşünüyorum. Yani 189$ olan paketin 1400-1500 TL aralığında olmasını bekliyorum. Soğutma performansı çok olağanüstü değil gibi görünüyor fakat piyasadaki soğutucuların altında bir performansa sahip değil.
FA364735-7AAA-4E0A-ABA3-2D60126DEEF0.png
151018E1-8064-47B8-9FE1-B5B9C37BD90E.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı