MSI teknik servisi Coil Whine olan ekran kartını değiştirir mi?

Ekran kartımda aşırı rahatsız eden bir Coil Whine sesi var. MSI teknik servise göndersem değişim yaparlar mı?
Bir takım testler yapıyorlar. Kulaklık takılıyken, yük altında, yük altında değilken, yani ne durumda ne kadar ses çıkardığına, ne kadar duyulduğuna bakıyorlar. Test sonucunda rahatsız ettiği kanısına varırsa ServisPoint, değişim yapılır elbet. Aynı sorundan müzdaribim ama ses az çıktığı için kendim göndermedim. Öyle ki fan sesi baskılıyor Coil Whine'ı.

Doa raporu nedir?
Ürünü aldığınızda bir sorun yoksa ve sonradan(ilk 6 ay) çıkan bir sorunsa(size bağlı olmayan) bu ürün DOA ürünü olarak geçer ve koşulsuz şartsız iade/değişim hakkına sahiptir. Değişimi MSI firması yapmıyor. Size DOA raporu veriyor. Siz de bu rapor ile aldığınız yere götürüyorsunuz. İade ya da değişim, ne isterseniz onu yapıyorsunuz.

Bu siteden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ürünü aldığınızda bir sorun yoksa ve sonradan(ilk 6 ay) çıkan bir sorunsa(size bağlı olmayan) bu ürün DOA ürünü olarak geçer ve koşulsuz şartsız iade/değişim hakkına sahiptir. Değişimi MSI firması yapmıyor. Size DOA raporu veriyor. Siz de bu rapor ile aldığınız yere götürüyorsunuz. İade ya da değişim, ne isterseniz onu yapıyorsunuz.

Bu siteden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Aldığım yer Hepsiburada. Nasıl olacak o iş?

Aldığım yer Hepsiburada. Nasıl olacak o iş?
Bir önceki mesajımda anlattığımı düşünüyorum. Önce servise gönderiyorsunuz, iade ya da değişim istediğinizi, DOA raporu almak istediğinizi söylüyorsunuz. Servis onaylarsa DOA raporu çıkıyor. Hepsiburada üzerinden iade talebi oluşturup raporun resmini yüklüyorsunuz. Ardından size bir kargo kodu geliyor. Siz de raporu ve ürünü kargo ile birlikte Hepsiburada'ya kargoluyorsunuz. Son incelemeler yapıldıktan sonra sizin talebinize göre iade ya da değişim yapılıyor.

Şikayetvar'dan göz atabilirsin:
Farklı şekillerde aratırsan daha çok sonuç gelir. Forumları da oku.

Şikayetvar'dan göz atabilirsin:
Farklı şekillerde aratırsan daha çok sonuç gelir. Forumları da oku.
Genel olarak değiştirmiyorlar yazmışlar. Şimdi ben ne yapmalıyım. Aşırı rahatsız eden bir ses.

Geri
Yukarı