MSI Vigor GK30 Türkçe RGB Gaming combo set alınmalı mı?

anobey

Centipat
Merbaba arkadaşlar, daha önce hiç böyle klavye araştırıp almamıştım bilgim pek yok bu nedenle, günlük 1 saat oyun oynuyorum en fazla. Şimdiye kadar laptop klavyesi ile oynadım yıllarca :) şimdi MSI Vigor GK30 Türkçe RGB Gaming combo set 340 TL gibi rakama gördüm, sizce almam mantıklı mıdır? Elimde sıfır G300S mouse bulunmakta. Sizce bu kombini alayım mı?

Ben geçen sene aldım. Bir senedir kullanıyorum ve gayet memnunum. Klavye ve mouse gayet kullanışlı ve rgb leri klavye ve mouse üzerinden kolayca kontrol ediliyor. Bunun dışında msi mystic light desteği de mevcut eğer anakartınız msi ise ordan da kontrol edebiliyoorsunuz. tam bir fiyat performans bence kaçırmayın derim. Volkan oyun kuvvetlerinin de incelemesi var bu set ile ilgili.

Alınabilir. Ama fareniz varsa daha iyi bir klavye önerebiliriz bu bütçeye.
G300s var Elimde 2-3 kere kullanmısımdır ancak , fiyat olarak max 350 düşünüyorum , kalitesi vs hakkında hiç bir bilgim yok . 1 saattir zamanım blue swtich red swtich memran mekanik nedir okumakla geçiyor :)
Ben geçen sene aldım. Bir senedir kullanıyorum ve gayet memnunum. Klavye ve mouse gayet kullanışlı ve rgb leri klavye ve mouse üzerinden kolayca kontrol ediliyor. Bunun dışında msi mystic light desteği de mevcut eğer anakartınız msi ise ordan da kontrol edebiliyoorsunuz. tam bir fiyat performans bence kaçırmayın derim. Volkan oyun kuvvetlerinin de incelemesi var bu set ile ilgili.

Msi b450 tomahawk var elimde , g300s olmasa alırdım , su haliyle mantıklı mı aceba onu bilmiyorum

Geri
Yukarı