MSI X470 Gaming Plus alınır mı?

hkura

Kilopat
Yer
İSTANBUL/ATAŞEHİR
Daha fazla  
Meslek
KAMU
Acil alınır mı indirim bitmeden alayım son 10 dakika.
İşlemci AMD 3600, 16 RAM 3200, MSI 1060 Gaming X 6 GB ekran kartı ile kullanılacak.
3600 ile uyumlu. Fiyatına göre oldukça iyi gözüküyor. Kaçırmayın derim.

Teşekkürler dostlar. 799 TL'ye aldım. Son ürünü yakaladım indirimli olanlardan 5 tane idi. Ben aldım fiyat 1050 TL oldu. Elimdeki anakartı MSI A520 Pro sattım yeni almıştım 540 TL'ye 475 TL'ye verdim çünkü uzun vadede sıkıştırabilir gibi geldi. Üzerine biraz koyup bunu almış oldum. Teşekkür ederim tekrar.

Teşekkürler dostlar. 799 TL'ye aldım. Son ürünü yakaladım indirimli olanlardan 5 tane idi. Ben aldım fiyat 1050 TL oldu. Elimdeki anakartı MSI A520 Pro sattım yeni almıştım 540 TL'ye 475 TL'ye verdim çünkü uzun vadede sıkıştırabilir gibi geldi. Üzerine biraz koyup bunu almış oldum. Teşekkür ederim tekrar.
Doğrusunu yapmışsın, kaliteli bir model. Ama 5. nesil işlemciler için aldıysan, malesef takamazsın.

B550 S2H da alabilirdin, bize hayırlı olsun demek düşer.

Doğrusunu yapmışsın, kaliteli bir model. Ama 5. nesil işlemciler için aldıysan, maalesef takamazsın.

B550 S2H da alabilirdin, bize hayırlı olsun demek düşer.

Teşekkürler. Sistemim komple MSI bir de indirimli fiyatı üzerinden düşününce bakalım umarım aksilik yaşamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı