MSI X470 GAMING Plus vs ASUS TUF X470 Plus GAMING

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhaba arkadaşlar. Ryzen 5 3600 işlemci alma düşüncem var. İndirimde yakaladığım parçaları almayı düşünüyorum. İki anakartta Hepsiburada üzerinde 800 TL civarında satışta. Sizce hangisi daha iyidir? Bu anakartlar B450 Tomahawk'dan iyidir değil mi?

800 TL'ye değer mi? Yoksa daha da düşer mi?
Piyasayı pek takip etmiyorum ancak pek düşeceğini zannetmiyorum. Bende ASUS TUF GAMING B450 Plus var indirimsiz 800TL'ye satıyorlardı indirimlerde 600 civarı ancak oluyordu. OC yapmayacaksanız B450 düşünebilirsiniz. 800TL'ye değer mi konusunda almışken iyi bir şey almak tabii güzel yani değer bence.

Piyasayı pek takip etmiyorum ancak pek düşeceğini zannetmiyorum. Bende ASUS TUF GAMING B450 Plus var indirimsiz 800TL'ye satıyorlardı indirimlerde 600 civarı ancak oluyordu. OC yapmayacaksanız B450 düşünebilirsiniz. 800TL'ye değer mi konusunda almışken iyi bir şey almak tabii güzel yani değer bence.
Hepsiburada BIOS güncellemesi yapar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı