MSI Z170A Gaming M5 Anakartı önerir misiniz?

RisingSun123

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistem toşlayacağımı belirtmiştim. Konumu görenler hatırlar. Ekran kartı elimde. Kasa, Ram, HDD, İşlemciyi Sinerjiden sipariş ettim. Anakart Olarak MSI Z170A Gaming M5 düşünüyorum. Kullananlar önerir mi? OC ve Ram frekansını artırmak zor mu? BIOS anlaşılır ve kolay mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, sistem toşlayacağımı belirtmiştim. Konumu görenler hatırlar. Ekran kartı elimde. Kasa, Ram, HDD, İşlemciyi Sinerjiden sipariş ettim. Anakart Olarak MSI Z170A Gaming M5 düşünüyorum. Kullananlar önerir mi? OC ve Ram frekansını artırmak zor mu? BIOS anlaşılır ve kolay mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Konu güncel arkadaşlar.

Konu güncel arkadaşlar.
incelemesi
MSI Z170A GAMING M5 İncelemesi

M5'le OC ve bellek frekanslarını artırmak çok kolay. Hiç bir şey bilmiyorsan bile BIOS'da tek tuş OC özelliğini kullansan bile yeterli olur. MSI'ın BIOS menüleri anlaşılır ve kolay. Kingston Predator serisi bellekler de sorunsuz çalışır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı