MSI Z270 GAMING M5 vs GIGABYTE GA-Z270X-Gaming K5

ugurozd

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Konu başlığında bahsettiğim gibi sizce hangi anakartı almalıyım?
Her ikisi de aynı fiyat segmentinde fakat K5'in SATA M5'in ise SATA 3 bağlantı seçeneği kafamı karıştırdı.
SDD'de ne kadar fark olur yada olur mu ?

Bu da anakartları karşılaştırdığım site
Edit: MSI Z270 GAMING M5 vs GIGABYTE GA-Z270X-Gaming K5 - Motherboards Comparison

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi forumlar arkadaşlar. Konu başlığında bahsettiğim gibi sizce hangi anakartı almalıyım?
Her ikisi de aynı fiyat segmentinde fakat K5'in SATA M5'in ise SATA 3 bağlantı seçeneği kafamı karıştırdı.
SDD'de ne kadar fark olur yada olur mu ?

Bu da anakartları karşılaştırdığım site
Edit: MSI Z270 GAMING M5 vs GIGABYTE GA-Z270X-Gaming K5 - Motherboards Comparison

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
SSD konusunu bilmiyorum fakat ikiside çok iyi anakartlardır, bence ekran kartına göre al uyumlu olması açısından.

GA-Z270X daha üstün bir kart fakat bu kadar para harcamanıza gerek var mı? Umarım 7700k ve 1070 düşünüyorsunuzdur.
Aynen dediğiniz gibi , parça parça alıyorum yavaş olacak ama üst seviye bir sistem düşünüyorum.
Ayrıca Z270X' e üstün demenizin nedenini yazmamışsınız ne açıdan üstün?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı