MSI Z270 SLI Plus BIOS'a giremiyorum

ENOK

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar.
Anakartım MSI Z270 SLI Plus.
Format atmak için flash bellekten BIOS'a girdiğimde UEFI olarak hata aldığım için BIOS ayarlarını biraz kurcaladım. Şimdi ne kadar hızlı Del tuşlasam da direkt Windows açılıyor birçok yol denedim ama bir türlü BIOS'a giremiyorum. Anakartta BIOS pilini de göremedim pili çıkarıp takacaktım ama onu da bulamadım.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS pili burada bulunuyor.

270.png

Fast Boot açmışdır bios. Msi sitesinden Fast boot programını kurarak Programla yeniden başlatıp direk boot açabilirsin del e basmana gerek kalmadan.
Link: Support For Z270 GAMING PRO CARBON | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Global
Bu linkten işletim sesitemini seçip Fast Boot uygulamasını indirip kurabilirsin.
Selam arkadaşlar.
Anakartım MSI Z270 SLI Plus.
Format atmak için flash bellekten BIOS'a girdiğimde UEFI olarak hata aldığım için BIOS ayarlarını biraz kurcaladım. Şimdi ne kadar hızlı Del tuşlasam da direkt Windows açılıyor birçok yol denedim ama bir türlü BIOS'a giremiyorum. Anakartta BIOS pilini de göremedim pili çıkarıp takacaktım ama onu da bulamadım.
Yardımlarınızı bekliyorum.
Bios pili ekran kartının altında kalır ilk önce ekran kartınızı sökmeniz gerekecek ama dediğim gibi fast boot programı ile sıkıntı çözülür.

Geri
Yukarı