MSI Z370 GAMING PRO Carbon AC görüntü gelmiyor

remzisizer

Decapat
Merhaba. MSI Z370 GAMING PRO Carbon AC anakarta i7 9700K takılı halde sistemimi dizdim. Hiçbir sıkıntı olmadan güçte verdim. Çalıştı da. Normalde bu anakart 8.nesil işlemciler için çıktı. Daha sonra güncelleme alarak 9.nesil işlemcileri de destekleyeceğini duyurdu. BIOS güncellemesi yaptığımız takdirde. Yaşadığım probleme gelecek olursam. Şöyleki; PC üzerindeki ve anakarttaki tüm USB sürücüleri telefonu sarj ediyor ama klavyeyi görmeyip ayrıca görüntüde alamıyorum. Haliyle BIOS'a giremediğimden sistemi yükleyemiyorum. İlk sisyem dizilişi olduğu için BIOS'un güncel olması şart mı? BIOS pilini, RAM'lari, bağlantıları kontrol ettim sıkıntı yok. Ona rağmen böyle. Klavye ve diğer tüm ekipmanlar sıkıntısız. Bu konuda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet şart, fabrika çıkışı BIOS ile o işlemciyi tanımıyor haliyle görüntü gelmiyor anakartınızın sitesinde baktım Flashback özelliği yok, 8. nesil bir işlemci takılıp BIOS güncellemesi yapılması gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı