MSI Z390 ve i7 7700K uyumu

burakuzunnn

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba, baslıkta belirttigim gibi i7 7700K ve MSI 1070 Ti alacagim. Fakat bunları destekleyecek bir anakart tavsiyesine ihtiyacım var. Aklımda olan anakart bu: Msi MPG Z390 Gaming Plus Intel Z390 Anakart Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Alacagım sistem ile uyumlu mu onu ogrenmek istiyorum fakat daha uygun fiyata bir anakart almak istiyorum. Bildiginiz anakart varsa lütfen yazın. Bir adet daha sorum olacak kasama takılı 1x8 GB Kingston HyperX RAM var yanına 8 GB daha koyacagım. Eger Kingston'ın yanına Corsair koyarsam uyumsuzluk olur mu ? Şimdiden herkese tesekkur ederim, iyi geceler dilerim. Esen kalın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır o anakart 8. ve 9. nesil Intel işlemci destekli almanız gereken anakart Z270 Serisi bir anakarttır eğer i7 7700K sıfır alacaksanız hiç bulaşmayın 9. Nesil çıktı artık 7. Nesil almanızın bir mantığı yok.

Hayır o anakart 8. ve 9. nesil Intel işlemci destekli almanız gereken anakart Z270 Serisi bir anakarttır eğer i7 7700K sıfır alacaksanız hiç bulaşmayın 9. Nesil çıktı artık 7. Nesil almanızın bir mantığı yok.
İyi geceler dilerim, tesekkur ederim cevapladıgınız için. biraz daha arastirma yaptım konuyu actigimin uzerine i7 7700K için MSI z270 anakart öneriyorlar i9 için bütçe problemi biraz ortaya çıkacakmış gibi hissediyorum o yuzden i7 7700k 8700K veya 9700K için bir anakart önerisinde bulunabilir misiniz link paylaşarak ? Şimdiden teşekkür ederim iyi geceler dilerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı