MSI Z87-G45 Gaming Anakart Overclock Hatası

• Konuyu başlatan ORCA
  • Başlangıç Tarihi
CPU: Intel Pentium G3258 Soket 1150 Unlock The Power Within peki bu işlemci overclok işlemci degilmi
bu işlemciyi formdaki recep beyin tavsiyesi üzerine aldım yani recep beyin tavsiyeleri fos mu acaba gerçi kendinden de bir cevap alamadım daha ilgilenmiyormu acaba bizlerle

Fırından çıkan her ekmek aynı olmadığı gibi her islemcide aynı olmaz.
Yani illa 4.8 olacak değil.

Efendim neden anlamamakta ısrar ediyorsunuz? İşlemciyi iade edin ve i3 4160'a yönelin. Ya da aynısıyla değişim yapsınlar. Sizin aldığınız işlemci Recep abinin kullandığı işlemciyle bire bir aynı işlemci değil. Bu sebeple stabil overclock gerçekleştiremiyorsunuz.

Fırından çıkan her ekmek aynı olmadığı gibi her islemcide aynı olmaz.
Yani illa 4.8 olacak değil.
kardesim ben aynı olamasını ıstemıyorum zatan sadece manuel olarak overclok ayarları ıstıyorum kaldıkı 4.8 bana sadece 4.0 bıle yeterlı olacaktır

İşlemcinizin potansiyeli yetmiyor diyorum. 4.0 ghz'ye çıkarken sıkıntı çıkartıyor. Mavi ekran alıyorsunuz. İade etmeye bakın ya da stok olarak kullanın.

ıslemcıyı hızlıaldan almıstım sadece orada bula bılmıstım acaba ıade ede bılırmıyım ıade kac gun ıcınde yapılıyor bır bılgınız varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…