MSI Z97 Gaming 3 tabanlı sistem

Hayır hocam, ısrar etmeyin. Gerçekten de 3 GB Vram istiyor. Bakın:

Hayır onu demiyoruz, bak benim gösterdiğim resime, daha yükseltilemiyor çünkü 3 GB Vram istiyor.

Ya saçmalamayın GT630 arçarken GTX770 açamıyacak mı?
Oyun yapıcıları bu kadar mı salak?
Bu videoda da sona kadar çekmiş ayarları.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX780 ile 770 'i bir tutuyorsanız ne diyeyim yani.
780 ile 770 i bir tutmadım. Hazır video çekmişken 780 nin performansını da görürüz dedim. Ayrıca eklediğiniz video da ayarlarda Display bölümüne bakılmamış. Haliyle texture Ultra da diyemeyiz!

Hocam, bakın burada gösteriyorum size:

Not: Senin gösterdiğin videoda adam sadece graphics quality bölümünü göstermiş. Graphics bölümünü göstermemiş.
Dipnot: GT 630 ultra oynatır demiyoruz, sadece textures bölümünü ultra yapmanız için en az 3 GB Vram'e sahip olmanız gerek diyoruz.

Texture burada da highda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O da biraz ilginç. O zaman biz bu konuyu bilen birine soralım. @Recep Baltaş

Edit: Video altında adam diyor ki GTX 780 ile 4K'da adam gibi oynamak istiyorsan "texturesi" high yapacaksın.

Adil kullanım kotamı 3 günde doldurduğum için YouTube a upluad uzun sürüyor. Daha kısa sürede sizlere sunabileceğim bir yol var mı?

Kardeşim bırak ya, çekmene hiç gerek yok. 3 GB Vram istediğini biliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…