MSI Z97 Gaming 5 OS X Yosemite Kurulumu

@Replacer Sen bu işlerden epey anlıyorsun sanırım. Bana da bir yardımın dokunur o zaman mutlaka.
Elimden geliyorsa neden olmasın. Ben her zaman Yabancı Platform'lardaki yardımlaşmaya heves etmişimdir. Online olan olmayan herkes elbirliğiyle çözüm üretiyor. Kimse çıkar peşinde değil. Aynı şeyi gerçekleştirmek olmasada yardım etmeyi çok severim.

Sevinirim,

Sorunum şu daha önce aynı pc ye Mavericks kurmuştum, ses dışında sorunsuz çalışmıştı. Yosemite ile birlikte ses sürücüsüne de çözüm bulunmuş. Yabancı kaynaklarda çalıştıranlar mevcut.
Fakat ben yosemite boot ederken, tüm bios ayarları yapılmış olmasına rağmen. Ekran kartı kısmında takılıyor. Meşhur bluetooth controller hatasını alıyorum. Aynı makinaya daha önce hazırladığım mavericiks diskiyle boot etmeyi denedim boot etti sorunsuz.

Ne yaptımsa yosemite yi boot edemedim.

Bileşenler;
  • Msi gaming 5 z97 anakart
  • i7 4770
  • gtx 760

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi püf nokta IOBluetoohHCIController Hatasını nasıl verdiği hatayı tam olarak anlatabilir veya fotoğraf halinde buraya yükleyebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi püf nokta IOBluetoohHCIController Hatasını nasıl verdiği hatayı tam olarak anlatabilir veya fotoğraf halinde buraya yükleyebilirseniz çok sevinirim.
ImageUploadedByTapatalk1414331427.896100.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı