MSI Z97 Gaming 7 Sistemde İnternet Yavaşlığı

selloo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta sonu MSI z97 aldım. Evimde 50mbit internet var. Z97 dosyaları dowloand etmiyor yeterli hızda. 300-500 KB anca indiriyor. Evdeki diğer PC'de sorun yok, o indiriyor. Sorun nedir sizce ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ethernet çıkışlarının Windows uyumluluk sorunları yaşayabildiğini duymuştum. Hangi Windows'u kullanıyorsun ?

Windows 8.1 kurdum aynısı oldu. Az önce Windows 7 kurdum yine aynısı. Tüm yazılamlar MSI sitesinden indirdim kurdum her şey güncel.

Sıfır kurulum. Yazılım güncellemeleri indirdim 300-500 KB ile zar zor MSI sitesinden..
Onun haricinde dosya indirmem gerekiyor hız hiç gelmiyor. Başka engelleyen program vs yüklü değil.

Biz buraya sorunumuzu çözmek için üye oluyoruz. neymiş türkçe karakter yüzünden ceza yiyoruz. 1 gün çöpe gidiyor. benim için zaman önemli bu forum ise benim için zaman kaybı.

Kimse beni zorla sokmuyor elbette. Ben buraya sorunuma çözüm bulmaya geliyorum oyalanmaya değil..
Türkçe karakter için 1 ceza puanı 1 gün yazı yazamadım kızgınlığım buna. Çok imla işlerine takıntılılar ise sitenin adını düzeltmekle başlaya bilirler..
-
Gelelim sorunuma MSI killer programı var onu kurunca sınırlama getiriyor İnternet bağlamak için killer programını kurunca neti kısıtlıyor tüm ayarları yapmama rağmen. Çözüm killer programını kurmadan MSI sitesinde İnternet bağlantı için 2 kb boyutunda dosyayı kurmanız yeterli İnternet düzeliyor. Şuan Windows 10 kullanıyorum ve her hangi bir sorun yok killer yüklü olsa'da..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı