MSI Z97 PC Mate ve ASUS GeForce Strix GTX970 Tabanlı sistem toplama

hyperxevo

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,
Arkadaşlar, sizden bilgi almak istiyorum bir sistem kurmak istiyorum. Fikirleriniz nelerdir, parçalarım şu şekilde;
Yorumlarınıza, fikirlerinize ve usta bilgilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler herkese.

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum?

Genel olarak sistem güzel fakat işlemci çarpan kilitsiz olduğu hâlde Z97 çipsetli anakart var sistemde. Benim tercihim işlemciyi İ5 4690K yapın overclock yapacaksan ve kasayı daha bilindik markalardan almanı öneririm. Corsair, Cooler Master gibi.

İşlemciyi i5-4670K yaptım,kasa seçimi olarak COOLER MASTER CM K350 RC-K350-KWA600 600W USB Ses Siyah Kasa bu uygun mu?

Özür dilerim i5-4690K yaptım.

İşlemciyi i5-4670K yaptım,kasa seçimi olarak COOLER MASTER CM K350 RC-K350-KWA600 600W USB Ses Siyah Kasa bu uygun mu?

Özür dilerim i5-4690K yaptım.
Cooler Master'in o modelinde kasa soğutması pek iyi değil sürekli bu durumdan müzdarip kullanıcalar şikâyetlerini dile getiriyorlar. Sana bu kasayı öneririm;

http://www.vatanbilgisayar.com/cors...80plus-650w-midt-atx-siyah-kasa.html#yorumlar soğutması iyi malzeme kalitesi güzel sağlam kasadır fiyatına göre.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı