MSI'dan Yaz Dönemi Para iade Kampanyası

Z170_Frontpage-banner-.psd_1920-x-550.jpg

MSI'dan yaz dönemi müthiş para iade kampanyası!

13/06 – 15/07 2016tarihleri arasında uygun nitelikte Intel işlemci ve MSI anakart alımlarında 495 tl'ye kadar varan indirimleri kaçırmayın.

Nakit para iadesine yeterlilik kazanabilmek için uygun nitelikte bir anakart ve yine uygun nitelikte bir Intel CPU'sunu birlikte satın almanız yeterli.

Her bir ürünün koşullarını lütfen dikkatlice kontrol ediniz çünkü birinden diğerine değişiklik gösterebilir.

Detaylar ve Talep Formu için:

Ana Sayfa - MSI Promotions

3 Adımda Kolayca Para İadesi İçin Başvurun

- Kampanyalı ürünlerin dahil olduğu bir paket satın alın.

- Satınalımınızın ardından 30 - 60 gün içinde bu internet sitesinden talep formunuzu doldurun.

- Talebiniz onaylandığında para iadenizi doğrudan banka hesabınıza alın.

Uygun Nitelikli Ürünler:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

@furkan elbasan, soru sormadan önce mesajı iyice oku.
3 Adımda Kolayca Para İadesi İçin Başvurun

- Kampanyalı ürünlerin dahil olduğu bir paket satın alın.

- Satınalımınızın ardından 30 - 60 gün içinde bu internet sitesinden talep formunuzu doldurun.

- Talebiniz onaylandığında para iadenizi doğrudan banka hesabınıza alın.

Para iadesi diye kampanya duyduğum gördüğüm en saçma kampanya. Yapacaksan indirim yap milleti dilenci gibi para almak için peşinde gezdirme.
Son zamanlarda MSI markasından soğumaya başladım. Özellikle facebook sayfasından aklı sıra Asus Strix modellerine laf soktuğunu sanarak yaptığı paylaşımla iyice gözümden düştü.

Merhaba 30 gün sonra açılacak deniliyordu incelediğimde görmüştüm bir bölümde.Temmuz ortaları gibi yada sonlarına doğru açılır muhtemelen dostum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı