Mstar yönetici olarak çalıştırınca "A device attached to the system is not functioning" hatası

Daha fazla  
Merhaba, herhangi bir dosyayı yönetici olarak açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Normalde evet hayır seçim penceresi gelmesi gerekirken ekranda bir şey çıkmıyor bir süre sonra da bu hata geliyor. Dosya açmayı geçtim Windows'ta yönetici izni gereken işlemleri yapamıyorum denetim masasından kullanıcı ayarlarını değiştirmek gibi.

olay şöyle oldu Mstar isimli oyunu oynuyordum (oyun otomatik olarak yönetici izniyle çalışıyor normalde) şarjım bitti ve bilgisayarım aniden kapandı şarja takıp açtığımda ise sonuç bu yönetici olarak çalıştıramıyorum hiçbir şeyi. Var mıdır bir çözümü format şart mı?

Untitled.png

Windows güncel mi? Bios güncel mi?
Sistemi yeniden başlatmayı denediniz mi?
"sfc /scannow" denediniz mi?

Windows güncel , Bios güncel, Sistemi milyonlarca kez yeniden başlattım recovery denedim , sfc /scannow u deneyemiyorum çünkü command prompt'u yönetici olarak başlatamıyorum.

Bu arada başlığı düzenleyen arkadaşa teşekkürler zaten açıklayamadığım sorunu daha da açıklanamaz hale getirmiş. hani şu sağ tıklayınca gelen yönetici olarak çalıştır , windows ayarları yaparken istenilen yönetici izni penceresi varya evet hayır şeklinde olan hiç bir şekilde açılmıyor cmd dahil admin olarak açmaya çalıştığım tüm dosyalarda aynı hatayı aldım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı