MSÜ neti TYT'den daha kötü

Daha fazla  
Herkese merhaba. Bugün MSÜ'ye girdim ve zaten normalde TYT netlerim yüksek gelmiyordu. Ama MSÜ netimi hesapladım ve TYT netlerimden çok daha düşük geldiğini gördüm. TYT'ye takılma AYT'ye bas derseniz zaten öyle yapıyorum TYT de her gün çalışmaya özen gösteriyorum ama hiçbir şekilde yükselmiyor. Ne yapmalıyım? Yani bu durum artık iyice sinirlerimi bozmaya başladı. Herkes sabret diyor, sabrediyorum ama yok daha da kötü oluyor. Biri bana yardım etsin ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSÜ netini nasıl hesapladın? Türkçesi zordu kanka matematik falanda zordu, tarihle din bilgi ağırlıklıydı normal bence.

MSÜ TSK ile baglantısından TYT ile aynı degil o da MEB mufredatı uzerinde gibi dusun, sinavi yapan firma ayni OSYM, ama alan dagiliminda biri TSK digerinde Universite amacli ve MEB mufredatindan yapiliyor. Derece yapan arkadasimin MSUsu cok kotu gecmisti cok takilma derim.

Şunu asla unutma TYT çok nankördür çalışırsın çalışırsın karşılığını asla alamazsın gerekirse 5 kaynak bitirirsin gene de istediğin net sayısına ulaşamadığın olur bence TYT toparlamanın en etkili yolu branş denemeler sana önerim bol bol branş denemesi çöz özellikle matematikten ben öyle yapmaya başladım ve netlerim artmaya başladı umarım sende de aynı etkiyi yaratır ama moralini asla bozma TYT için moralini bozmak yerine AYT abanabilirsin ama AYT kascam diye TYT çalışmayı sakın bırakma.

Geri
Yukarı