MTA nasıl oynanır?

HD4450

Kilopat
Çok eskiden oynuyordum ama mantığını hiç çözemedim. Arkadaşım yükle gel oynayalım dedi nasıl oynanıyor acaba bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucudan sunucuya değişir. Ben freeroam sunucularda drift handling kurup geziyordum.

Eğer platform içerisinde rol yapmak istiyorsanız San Andreas Multiplayer (SA:MP) üzerinden devam etmenizi şiddet ile öneririm, kafa dağıtmak için giriyorsanız freeroam sunucuları daha ön planda bulunuyor MTA üzerinde.

Rp sunucularında mantık nasıl işliyor genelde rp yi sadece Unturned'de oynamışlığım var nasıl rol alıyoruz ve mikrofon gerekli mi?

Rp sunucularında mantık nasıl işliyor genelde rp yi sadece Unturned'de oynamışlığım var nasıl rol alıyoruz ve mikrofon gerekli mi?
MTA platformunun yaş kitlesi genel olarak düşük, bu sebepten dolayı zevk alamazsınız. Yazılı rol konseptini bu zamana kadar sürekli destekledim ve öneriyorum. Eğer şans vermek isterseniz San Andreas Multiplayer üzerinde bulunan sunucuları önerebilirim. MTA rol konusunda ölü bir platform haline geldi, maalesef. 😥

MTA platformunun yaş kitlesi genel olarak düşük, bu sebepten dolayı zevk alamazsınız. Yazılı rol konseptini bu zamana kadar sürekli destekledim ve öneriyorum. Eğer şans vermek isterseniz San Andreas multiplayer üzerinde bulunan sunucuları önerebilirim. MTA rol konusunda ölü bir platform haline geldi, maalesef. 😥

Normal Online'yi oynamayı isterim ama şu anda maalesef ki korsan indirmem gerekti aceleye geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı