Muck oyununda Unity hatası

ıslak mendil

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Muck adında bir oyun oynuyordum, gayet güzel çalışıyordu sonra bir anda Unity hatası aldım ve oyuna giriş yapamamaya başladım, ne yaptıysam düzelmedi. Yalnızca ekran kartı seçimini entegre ekran kartı yapınca oyuna giriş yapabiliyorum o da iyi bir ekran kartı olmadığı için kasıyor. Ne yapmam lazım?

Yabancı forumlarda şu çözümler söylenmiş;

Oyunu silip tekrardan yüklemek.( Steam, kütüphane, muck adlı oyuna sağ tıklayıp kaldır deyin)

Oyunu güncel tutmak.(Steam, kütüphane, muck adlı oyuna sağ tıklayıp özellikler, güncellemeler, bu oyunu hep güncel tut)

Oyunun dosyalarını doğrulamak.(Steam, kütüphane, muck adlı oyuna sağ tıklayıp özellikler, yerel dosyalar, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula)

Ekran kartının driverlarını güncellemek.

Windows'un güncelleştirmesi varsa güncellemek.

Arka tarafta antivirüs programı çalışıyorsa oyunu oynarken kapalı tutmak.

Windows Defender çalışıyorsa oyunu oynarken kapalı tutmak.

Oyunu yönetici olarak çalıştırmak.

Yabancı forumlarda şu çözümler söylenmiş;

Oyunu silip tekrardan yüklemek.( Steam, kütüphane, muck adlı oyuna sağ tıklayıp kaldır deyin)

Oyunu güncel tutmak.(Steam, kütüphane, muck adlı oyuna sağ tıklayıp özellikler, güncellemeler, bu oyunu hep güncel tut)

Oyunun dosyalarını doğrulamak.(Steam, kütüphane, muck adlı oyuna sağ tıklayıp özellikler, yerel dosyalar, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula)

Ekran kartının driverlarını güncellemek.

Windows'un güncelleştirmesi varsa güncellemek.

Arka tarafta antivirüs programı çalışıyorsa oyunu oynarken kapalı tutmak.

Windows Defender çalışıyorsa oyunu oynarken kapalı tutmak.

Oyunu yönetici olarak çalıştırmak.
inanır mısın hiç biri işe yaramadı olmaz ise yakın bir zamanda format atayım.

Geri
Yukarı