Müstakil ev için kombi ve petek önerisi

AcemiTeknocu

Kilopat
Arkadaşlar merhaba öncelikle. 2 katlı müstakil evim var. Daha yeni aldim sayilir ve hayatimda kombi kullanmadim. Alt katinda takili sekilde kullanima hazir. Üst kat inşaat halindeydi ve yeni yaptırıyorum. 110 m² gibi ev. Şap altına tesisat dosettirdim sadece. Ne olur? Nasıl bir şey taktırmak gerekiyor? Tavsiyelerinizi istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Warmhaus gibi bilinmedik markalardsn uzak durun. Waillant, Bosch, Airfel, Buderus gibi bilindik markalardan alın. Kıştan beri çalışmıyor, servis geliyor onaramıyor bu kombiyi. Koskoca ilçedeki bütün ustaları tek tek çağırdık, hiçbiri yapamadı bu Warmhaus adlı kombiyi.

Dubleks evde sirkülasyon pompasına ihtiyaç var. Su üst kata çıkmıyor. Öncelikle sirkülasyon pompası öneririm. Kesinlikle dubleks evlere şart. Kombi olarak eca veya demirdöküm iyidir. Vaillant da iyidir ama en son en pahalısı oydu. Yani bunlardan birini almaya çalışın.

Site falan değil arkadaşlar 2 ayrı daire. Mustakil ev. Alt katta var. Üst kat için bakıyorum.

Doğal gaz hattı kapıdan içeri girdi bekliyor hiçbir işlem yaptırmadı daha.

Site falan değil arkadaşlar 2 ayrı daire. Mustakil ev. Alt katta var. Üst kat için bakıyorum.

Doğal gaz hattı kapıdan içeri girdi bekliyor hiçbir işlem yaptırmadı daha.
Demirdöküm Nitromix 24 KW ve ECA Proteus Premix 24 KW iyidir kombi olarak.

Peteklerde ise Demirdökümün kendi peteği ve ECA'nın suluklu petekleri iyidir.
Elbette daha uyguna da petekler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı