Müzik dinlemek ve müzik yapmak için kulak üstü kulaklık önerisi

AlexanderDaniel

Decapat
Yer
Switzerland / Zürih
Daha fazla  
Meslek
Web designer, Coder and Designer
Merhaba arkadaşlar, bana bir tane hem müzik dinlemek için hem amatör seviyede (elektronik gitarım var bilgisayardan da beat falan yapiyorum kendimce) müzik yapmak için kulaklık önerir misiniz hem kablolu hem kablosuz olacak şekilde ben bakıyorum ama arayıştayım. Burada sormam daha bilgili birileri vardır diye .fiyat 500 - 650 TL arasında gidip gelebilir maks 650 TL.

Hem kablolu hem de kablosuz derken iki farklı ürün çeşidine de baktığınızı düşündüm. Evet kablolu.

Evet ama bazı kablosuzların daha doğrusu birçoğunun içinden kablosu çıkıyor bağlamak için ben o kablo olsun anlamında söyledim teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, bana bir tane hem müzik dinlemek için hem amatör seviyede (elektronik gitarım var bilgisayardan da beat falan yapiyorum kendimce) müzik yapmak için kulaklık önerir misiniz hem kablolu hem kablosuz olacak şekilde ben bakıyorum ama arayıştayım. Burada sormam daha bilgili birileri vardır diye. Fiyat 500 - 650 TL arasında gidip gelebilir maks 650 TL.

Beat için AKG k serisine bakabilirsin bende K52 var bütçen alabilecek durumdaysa K92 deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı