Müzik dinlerken oynanabilecek oyun tavsiyesi

Nasıl bir oyun pek platform oyunlarına aşina değilim zor gelir mi?
Muhtemelen oynayabileceğiniz en güzel pixel oyunlardan birisidir. Muhteşem bir katana ve güzel bir hikayesi olan bir oyundur. Size görevler verilir bu görevleri yaparsınız yani adam öldürmek. Görev tamamlandıktan sonra psikyatristden ilaç alıp kafanızdaki sesler durdurursunuz. Her öldüğünüzde oyun başa sarar ve bölüm bitene kadar ezberlersiniz. Buradaki mesaj geçmişteki hatayı bir daha tekrarlamamaktır. 7-8 saat süren oynanış süresi var fiyatını hak eder mi şuan bilmiyorum çok pahalı ama para bol diyorsanız kesinlikle alınır.

Muhtemelen oynayabileceğiniz en güzel pixel oyunlardan birisidir. Muhteşem bir katana ve güzel bir hikayesi olan bir oyundur. Size görevler verilir bu görevleri yaparsınız yani adam öldürmek. Görev tamamlandıktan sonra psikyatristden ilaç alıp kafanızdaki sesler durdurursunuz. Her öldüğünüzde oyun başa sarar ve bölüm bitene kadar ezberlersiniz. Buradaki mesaj geçmişteki hatayı bir daha tekrarlamamaktır. 7-8 saat süren oynanış süresi var fiyatını hak eder mi şu an bilmiyorum çok pahalı ama para bol diyorsanız kesinlikle alınır.

Platform dışında önerdiğiniz bilinmedik oyun var mı? Pek sarmayacak gibi geldi

Platform dışında önerdiğiniz bilinmedik oyun var mı? Pek sarmayacak gibi geldi
Muhtemelen sarar ama siz bilirsiniz. Onun dışında Stardew Valley olabilir ilk başlarda biraz sıkıcı geçiyor ama sonrasında çok eğleniyorsunuz köy kurma oyunu. Fakat gerçekten çok huzurlu bir oyundur 3-4 kişi oynayabiliyorsunuz. Daha deneyimlemedim ama sevgiliniz falan varsa onlarla güzel gider :).

Geri
Yukarı