Müzik, Film, Belgesel için Kablosuz Kulaklık Önerisi

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorum, bu konu hakkında yığınla başlık var ama bir gün bir güne uymadığı için yeni cihazlar piyasada.
Telefonda çok görüşme yapmam ancak film ve müzik izlemek/dinlemek benim için önemli. Piyasada bu işin ehli olan bir cihaz arıyorum.Deneyip memnun kalan ya da çok araştırıp belli bir bilgi edinen arkadaşların düşüncelerine ihtiyacım var.

-Kulak içi kulaklık olmalı
-Spor yaparken kullanmayacağım için yürüyüş yaparken,otobüste seyahat ederken vs kullanacağım.
-Bütçem 300₺

Blitzwolf ve QCY T5 modelleri şuan için alınabilir gördüğüm.Daha da eklenebilir.

Son düzenleme:
Bütçe nedir? İstediniz kulaklık kulak üstü mü, kulak içi mi? Kulak üstü ise dışarıda takabileceğiniz bir tarz mı? Kulak içi ise enseden kablolu mu yoksa tamamen kablosuz mu? Bunları belirtmeniz aradığınız ürüne daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bütçe nedir? İstediniz kulaklık kulak üstü mü, kulak içi mi? Kulak üstü ise dışarıda takabileceğiniz bir tarz mı? Kulak içi ise enseden kablolu mu yoksa tamamen kablosuz mu? Bunları belirtmeniz aradığınız ürüne daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.
Teşekkür ediyorum ben onları yazmayı unutmuşum hemen düzelteyim.

Sony kullanıyorum, diğer kulaklığım gibi bunu CS GO'da deneme şansım olmadı ses gecikmesi açısından. Bilgisayardan video izliyorum hissedilir şekilde bir ses gecikmesi yok. Belki programların hissedebileceği bir gecikme vardır bilemem. Müzik konusunda beni oldukça tatmin etti, sesi beklediğimden çok yüksek fakat son seste tiz sesler basları bir miktar geri planda bırakıyor.. Bir iki seviye kısınca daha dengeli oluyor ki bu ses yüksekliği de gayet yeterli oluyor.

Sony kullanıyorum, diğer kulaklığım gibi bunu CS GO'da deneme şansım olmadı ses gecikmesi açısından. Bilgisayardan video izliyorum hissedilir şekilde bir ses gecikmesi yok. Belki programların hissedebileceği bir gecikme vardır bilemem. Müzik konusunda beni oldukça tatmin etti, sesi beklediğimden çok yüksek fakat son seste tiz sesler basları bir miktar geri planda bırakıyor.. Bir iki seviye kısınca daha dengeli oluyor ki bu ses yüksekliği de gayet yeterli oluyor.
Hocam kablosuzlar tercihim,o yüzden bu tarz kulaklıkları hiç araştırmadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı