Müzik için kulakiçi kulaklık önerisi

AnarionV

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Sadece müzik dinlemek için kulaklık istiyorum bazen oyun da oynayabilirim ama müzik için istiyorum. Bütçem 320 TL'ye kadar çıkabilir ama çok pahalı olmasın. Kulakiçi olarak kulağı fazla acıtmayan rahat ergonomik kalite bir kulakiçi kulaklık tavsiyesi bekliyorum. Kulaklık bluetooth olabilirse iyi olur ama fark etmez sadece iyi olur. İyi günler

Çözüm
Merhabalar öncelikle ben Asus FoneMate kullanıyorum gayet memnunum kendisi de kulakiçi kulaklık geldiği başlık orta boy dostum kutu içerisinde ise büyük boy ve küçük boy çeşitleri de mevcut aynı zaman da ses ayarlama ve şarkı durdurma geçme arama kapatma gibi özellikleri yapabileceğin bir tuş da bulunuyor kablosunun ortasında iyi akşamlar 😀
Merhabalar öncelikle ben Asus FoneMate kullanıyorum gayet memnunum kendisi de kulakiçi kulaklık geldiği başlık orta boy dostum kutu içerisinde ise büyük boy ve küçük boy çeşitleri de mevcut aynı zaman da ses ayarlama ve şarkı durdurma geçme arama kapatma gibi özellikleri yapabileceğin bir tuş da bulunuyor kablosunun ortasında iyi akşamlar 😀

Çözüm
Asus FoneMate iyiymiş dostum. Fakat internet sitelerinde yorumlarda kötü şeyler duydum. Rock müzik için ideal mi ? Bas sesleri veriyor mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı