Müzik ve gündelik kullanım için kablosuz kulaklık önerisi

Makaleler
10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Red Devil RX 6600 XT
-R5 3600 (4.4GHz 1.225v)
-TUF B550M-E Wi-Fi
-Ballistix 2x8 3200C16
-A2000 500GB
-Gammaxx L240 V2 RGB
-MB511 ARGB + MWE 650 Bronze V2
TUF VG249Q1R 165Hz 1ms
K55 Pro XT
Basilisk V2
BlackShark V2 X
Tekrardan selamlar, uzun süredir seyahatlerde vs kablolu kulaklık kullanıyorum ve artık biraz kablosu canımı sıkmaya başladı. Bu yüzden kendime kablosuz bir kulaklık arayışına girdim. Fakat bu konularda en iyisi sayılmam, yani çok bilmiyorum. O yüzden buraya bir sormak istedim.

Çoğunlukla müzik ve gündelik kullanım (telefon konuşmaları, video izlemek gibi) için kullanacağım oyun konusunda bir beklentim yok. Müzik performansı özellikle iyi olsun ve iyi ses versin yeter. Telefonum Xiaomi Redmi Note 8 Pro.

Kulak üstü olursa güzel olur, ancak rahatlık konusunda dikkat ediyorum, JBL gibi markaların kulaklıklarının pedleri küçük olduğu için kulağıma tam oturmuyor ve ağrıtıyor. Corsair HS35 kullanıyorum bilgisayarımda ve onun kulağıma tam oturması ile gelen o rahatlıktan istiyorum. Eğer öyle bir seçeneğim yok ise kulak içi de önerebilirsiniz. Fiyat konusunda belirli bir bütçe yok ama çok uçuk olmasın, 300-350-400 civarı ideal. Şimdiden teşekkür ederim.

Teşekkür ederim, güzel duruyor. Alternatif de önerebilir misiniz? B, C veya D planı nereye kadar giderse artık yedeğim olsun istiyorum da.

Kulağı çevreleyen istediğiniz için o fiyata çok yok. TaoTronics Sound Surge 85 var bir de.

Tamamdır, takibe alacağım bu ikisini. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı