Müzik yapımı için mac mini yeterli olur mu?

Merhabalar ben de böyle bir sistem kurmak istiyorum. Yalnız Mini-ITX tabanlı bir sistem olsun istiyorum. thermaltake core v1 Marka kasa ile düşünüyorum. Güncel işlemci ve anakart önerirseniz çok sevinirim. Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum. Böyle bir sistem için harici bir ekran kartı almamıza gerek var mı yoksa dahili gpu yu kullansak olur mu. Şimdiden teşekkürler.

Peki sizce bu sistem MAC OS için uyumlu mu

montaj.png

Uygundur. Ancak yukarıda belirttim, şu an için bu sistemi Grafik kart olmadan kullanmaya çalışırsan sıkıntılı olur. Elbette Apple yeni ürünlerini tanıttığında HD530 donanımıa eklediği an, bizde bunu Hackintosh'ta sorunsuz kullanabiliriz.

Çok teşekkür ederim. Muhtemelen ben bu sistemi toplayana kadar Apple da destek vermiş olur. Bir de şu var. Bu anakart AC destekli ve galiba intel. Eğer yanılmıyorsam harici bir kart almak gerekicek

İ5 islemci 16 gb ram ve ssd ile yapamayacaginiz muzik produksyonu yok. Ama i7 olursa tadindan yenmez.

Benim sistemim i7 2600k 32gb ram 500gb ssd ram e bakmayin 16 yeter aslında. 60 70 kanal projeleri tık demeden yapiyorum. Fazlasinida kaldirirda benim projelerim o kadar kalabalık değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı