Mugen 5 vs Masterliquid Lite 120 vs H45

Queito

Kilopat
Daha fazla  
33-34 derece hava sıcaklığında testte bu dereceleri gördüm. PUBG'de de maksimum 79 gördüğüm için stok yerine başlıktaki ürünleri düşünüyorum. Başka ürün tavsiye veya ürünler hakkında şu daha iyidir diyebilirseniz.

stabilitytest2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
33-34 derece hava sıcaklığında testte bu dereceleri gördüm. PUBG'de de maksimum 79 gördüğüm için stok yerine başlıktaki ürünleri düşünüyorum. Başka ürün tavsiye veya ürünler hakkında şu daha iyidir diyebilirseniz.

Eki Görüntüle 567408

Mugen 5 yerine fuma 2 tercih etmelisin bence. 6 heatpipe'ı var Dual Tower çift fanlı. Fanlar sessiz olduğundan bir fan daha taksan bile sesten rahatsız olmazsın.

kasanın 155mm soğutucu aralığı var mugen 5 de tam 154.5mm kasanın içinde devasa gözükücek bir de kasayı da ısıtır diye sıvı soğutucu bana baskın geliyodu ama

Kasanın 155mm soğutucu aralığı var mugen 5'de tam 154.5mm kasanın içinde devasa gözükücek bir de kasayı da ısıtır diye sıvı soğutucu bana baskın geliyordu ama.

120 mm radyatör iyi bir seçenek değil bence. Mugen 5 kasayı ısıtmaz merak etmeyin ama belki biraz görselliği bozabilir.

Geri
Yukarı