Muhabbet kuşu çok halsiz

1599587133192-709634766.jpg

1599587168416-500619986.jpg

Bir de boyle eski hamsterimdan kalma bir şey var icindekiler cikarilirsa bu olabilir mi sizce 2 katli falan.

Eki Görüntüle 661819

Eki Görüntüle 661822

Bir de boyle eski hamsterimdan kalma bir şey var icindekiler cikarilirsa bu olabilir mi sizce 2 katli falan.

Hamsterınızın yaşadığı kafes yerine şuanki kullandığınız kafesi kullanın daha iyi. Yemlikleri nereye yerleştireceksiniz, tamamen dikey tellerden yapılmış, içini tamamen dezenfekte etmeniz gerek vs vs. Kullanılmaz yani. Ne kadar bütçeniz var? Bana söyleyin ben tüm bakım ihtiyaçlarını da, kafesi de söylediğiniz bütçeye sığdırırım. Keşke kafes almadan önce bir araştırma yapsaydınız.

Hamsterınızın yaşadığı kafes yerine şuanki kullandığınız kafesi kullanın daha iyi. Yemlikleri nereye yerleştireceksiniz, tamamen dikey tellerden yapılmış, içini tamamen dezenfekte etmeniz gerek vs vs. kullanılmaz yani. Ne kadar bütçeniz var? Bana söyleyin ben tüm bakım ihtiyaçlarını da, kafesi de söylediğiniz bütçeye sığdırırım. Keşke kafes almadan önce bir araştırma yapsaydınız.

Kusura bakmayın biraz internet sıkıntıları yaşadım şu anlık kafes alacak bir bütçem yok 1 ay daha bu kafese kalsa sıkıntı çıkar mı?

Kusura bakmayın biraz internet sıkıntıları yaşadım şu anlık kafes alacak bir bütçem yok 1 ay daha bu kafese kalsa sıkıntı çıkar mı?
Selamlar tekrardan.

1 ay daha bu kafeste kalması bir sıkıntı çıkarmaz. Bütçeniz olduğunda isterseniz beni etiketleyebilirsiniz. İçinde gerekli bakım ihtiyaçları da dahil olmak üzere bütçenize uygun bir kafes önerebilirim :)

Hocam o tür kafesler kuşların yön algısını bozuyor. Yakın bir zamanda dörtgen bir kafes almanızı öneririm.

Kuşu kendine bırakın. Kendini biraz güvende hissetsin. Bu durumlar genelde tramvatik olay yaşamalarından kaynaklanıyor. Örneğin kuşu zorla yıkamak, zorla tırnağını kesmek ya da saldırıya uğraşması. Kendine gelene kadar arada bir kafese çok yaklaşmadan sakin bir şekilde havadan sudan konuşmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı