Muhabbet kuşu tüy döküyor

Bence ondan aldığınız özgürlüğü ona tekrar iade ederseniz tüm sorunlar çözülecek şifa bulacaktır onun yeri ev değil doğal ortamı.

Hocam hakaret etmek istemiyorum. Bu kuşu sal dışarı 5 gün dayansın ne istersen veririm. Adam mağaradan tutup eğitip kafese sokmuyor. Yapay ortamda doğup büyümüş EVCİL hayvan besliyor. Her yerde bir duyar kasma merakı var milletimizde. Bunun konusu açılır sizde beslenmeli mi beslenmemeli mi diye orada ne kadar boşa yapmak isterseniz yaparsınız. Gidip de hayvanın sağlığı hakkında bir bilgi toplamay çalışan bir gönderinin altında boş yapıp kirletmeyin konuyu.

Bence ondan aldığınız özgürlüğü ona tekrar iade ederseniz tüm sorunlar çözülecek şifa bulacaktır onun yeri ev değil doğal ortamı.
Evcilleştirilmiş bir kediyi bir ormana koy bakalım 1 ay içinde cüssesi büyüyor kas hücreleri genişliyor. Hayvanların özgürlüklerini onlara iade edin.
O kadar atıp tutan gördüm ama sizin kadarını görmedim. Bilginiz yoksa yanlış bilgilendirmeyin insanları. O kuş ev kuşu, ona göre yaşamını sürdürüyor. Bırak bakayım bu havada maksimum 3 günde ölüsünü bulursun dışarıda. Kediyle, muhabbet kuşunu karşılaştırıyorsun 😂 Hiç güleceğim yoktu.

Geri
Yukarı