Muhabbet kuşum evde 12 gün yalnız kalabilir mi?

ArdaTR564

Hectopat
Yer
/dev/sda2
Daha fazla  
Soru başlıkta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru başlıkta.
Ölü olarak evet. Mamasının üstünün temizlenmesi gerek. Amcam evde muhabbet kuşuyla 1 hafta kalmıştı. Maması var diye ellememiş. Bir gün işten eve gelince bir bakmış kuş ölmüş. İlaveten suyunun falan da belli aralıklarla değiştirilmesi gerek. Yani canlı bir şekilde kalmasını istiyorsanız hayır.

Mama derken ne maması. Yemlerinin değişmesi lazım üstününde neden temizliyor anlamadım sanırım kabuklardan bahsediyorsunuz. Suyunda en az 3 günde 1 değişmesi lazım kalamaz.

Mama derken ne maması. Yemlerinin değişmesi lazım üstününde neden temizliyor anlamadım sanırım kabuklardan bahsediyorsunuz. Suyunda en az 3 günde 1 değişmesi lazım kalamaz.

Tatil yemi ve büyük suluk ile kurtarırsın belki ama tavsiyem yanına alman.

Seninki can kuşunun patlıcan değil yani.

1 hafta kalır da daha kalamaz.

Dostum 12 gün gerçekten çok fazla bir süre. Bence bir tanıdığında birkaç gün misafirlik yapabilir küçük dostumuz.

Yemden bahsediyorum işte. Evet, kabuklardan temizlenmesi lazım. Ben her gün suyunu değiştiriyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…