Muhabbet kuşum yeni gelen kediden çok korkuyor

Kedi yavru mu? Zamanla alışır sanırım.
Kediyi yanıma alayım mı ? Alışmaları için şu an farklı bir odada ama ilk günlerde gözümün önünde durması daha iyi olur.
Bu iliski yurumez, hata etmissin muhabbet kusu olan eve kedi alarak.
Yazik olmus o kusa.
Herkes alışır demişti. Çevremde de var böyle kediyle köpek veya kedi ile kuşu aynı evde besleyen kişiler. Neden yazık olsun ki ? Evet bi tedirgin oldum ama alışırlar umarım.

Kardeşim boşuna uğraşma kedi ilk fırsatta kuşu yiyecek. Kuşun korkması normal. Ya kuştan vazgeç ya kediden.

Zamanla sonuçta kedi muhabbet kuşundan kat ve kat daha büyük ve korkuyor zamanla olacak işler.Bu arada kedi eğer alışamaz ise kuşu yer.

Zamanla sonuçta kedi muhabbet kuşundan kat ve kat daha büyük ve korkuyor zamanla olacak işler.Bu arada kedi eğer alışamaz ise kuşu yer.
Kuş kafesi ayağı alsam ve yukarı assam bu durumdan kurtulurum hem de gözüm arkada kalmaz büyük ihtimalle. Kedi çok uysal ama evde olmazsam birşeyler yapacaktır bu kuşa

Kuşların hisleri var, oda biliyor kendine zarar vereceğini. Benimde iki farklı kuşum var, birisi ben odaya girince hemen tellere uçar "çıkar beni" der. Diğeride beni görür görmez kaçar. Kuştan kuşa değişir O, bazı kediler kuşlardan korkuyor. Zamana bırakman lazım, belki 20 senede alışacak belki 1 haftada ya da hiç.

Yapacak birşey yok kuşu ayrı odaya koydum hergün girip bakıyorum keyfi yerinde şimdilik sıcakta kafasına göre takılıyor. Kuşun odasını kitliyorum pek bir sorun olmuyor. İlgisiz kalınca bağırıyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…