Multibeast İndirememek

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Merhaba. Ben önceki konumda Mac OS X Yosemite ve Mavericks'e HD2500 ekran kartını tanıtmak için konu açmıştım. Ama maalesef başarılı olmadı. Elimde de bir tane Snow Leopard DVD'si vardı (Arkadaşım Macbook'unun yanında satın almış internetten.) Denemekten bir şey kaybetmem diyerek iBoot indirip CD'ye attım. Ve sistemi internette yazdığı gibi boot ettim. Hiçbir komut girmediğim halde sistem boot etti! Üstelik Yosemite'de olduğu gibi kurulum ekranında ekran kartını tanımamasından dolayı kasıp durmadı, gayet hızlıydı. Ben de bunu bir deneyeyim dedim.
Özetleyecek olursak, Multibeast indirmeye çalışıyorum ama hata alıp duruyorum. Acaba başka bir indirme linki falan atabilir misiniz? Teşekkürler.

Snow Leopard kuracağım için 7.3 olmaz ki. SL sürümü ile Y sürümü arasında bir fark var mı? Yani illa belirttiği sisteme mi kurmalıyız?

m.png

Böyle bir hata alıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı