Multiplayer oyun tavsiyesi

Hyouka55

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu aralar LOL e sarmıştık ama sık sık oynayınca insan sıkılıyor haliyle. Şimdi sizin gerek online gerek hamachiden bir şekilde multi oynayabilceğimiz oyun tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler...

Unturned - Dota 2 - CS GO - Battlefield 3 - Battlefield 4 - COD MW2 - Minecraft

Aklıma gelen oyunlar bunlar şimdilik. Ben senin hangi tür oyunları sevdiğini bilmediğim için kendime göre yazdım. Hepsini veya bi' kısmını orijinal alırsan Hamachi gibi ek programlara gerek duymazsın. (Minecraft hariç. Onun için SV gerekli.)

Just Aion pvp sunucu var güzel bir oyun level kasmalı falan item kolay. Benim yanımda arkadaş olmadığı için bırakmıştım ama siz zevk alarak oynarsınız.

Arkadaşlar konuyu açtıkdan sonra bir süre müsait olamadım,anca bakıyorum konuya k.bakmayın. Cevaplarınız için teşekkürler. Şimdi rust iyi de diğer arkadaşlara masraf çıkmasın diye alternetif kalsın şimdilik.Unturned hoşumuza gitmedi. Bf 3'ü originde almıştık bi ara başlıcaz onada. Mesela önceden 'Killing Floor' oynuyoduk sarıyodu LAN bağlantısı ile. Böyle takım olarak oynayabileceğimiz ucuz veya F2P oyun tavsiyelerinizi bekliyorum...Teşekkürle...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı