i3 8145U laptop FPS düşüşü

onurkose

Hectopat
Oncelıkle selamlar, ben FPS normalde 90 falan alıyorum. Ama nedense birden FPS dusmeye basladı, yanı nasıl diyeyim 90 FPS tak 20 10 dustu, birden donmalar oluyor. Laptop kulanıyorum ozellıklerı söyleyeyim = Intel Core i3 8145U, NVIDIA GeForce RAM 4 Bit 64 2.10GHz 2.30GHz.

Dosya Ekleri

• DxDiag.txt
    142,7 KB · Görüntüleme: 530
  • 2020-09-17.png
    2020-09-17.png
    329,6 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelıkle selamlar, ben FPS normalde 90 falan alıyorum. Ama nedense birden FPS dusmeye basladı, yanı nasıl diyeyim 90 FPS tak 20 10 dustu, birden donmalar oluyor. Laptop kulanıyorum ozellıklerı söyleyeyim = Intel Core i3 8145U, NVIDIA GeForce RAM 4 Bit 64 2.10GHz 2.30GHz.
Oyun esnasında sıcaklık değerlerini kontrol eder misiniz?

Bu işlemci tam bir baş belası klima açıkken bile 98 derecede çalışıyor. Sorun sadece senden değil bu işlemciye sahip laptopu alan her kişide.

Sımdı abıler 4 GB RAM'ım vardı 8 RAM yaptırdım, FPS'im 60'dı 80 oldu ama nedense 50 falan dusuyor anlamadım, bu neden kaynaklanıyor ne yapmam lazım? Oynadıgım oyun Valorant sıstemdekıler bunlar.
MX110 ekran kartı
i3 ıslemcı 2.10GHz. Turbo'su da 2.30.
RAM 8 GB, SSD takılı laptop ee, neden FPS'ım en baslarda 70 falanken bıraz oynadıktan sonra 50 oluyor? Bunun sorunu sormak ıstıyorum.

Isındığından olabilir.

Tamam da PC ısınmıyor ama bakıyourm, kontrol ediyorum yok.

Sıcaklık değerlerin artmış olabilir.
Valorant, bilgisayara fazla yük bindiriyor saçma şekilde.

Tamam da yok ama. Yani bakıyorum ısınma PC 0 ısı.

Isındığından olabilir.

Isınma yok kı yazdım orada PC ısınmıyo,r ne yapacağım? Benim ya bu neden kaynaklanıyor? ne onerirsiniz bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir oyunda MSI Afterburner açıkken fotoğraf atar mısın.
TM da PC ısınmıyor ama bakıoyurm kontrol edıyorum yok.

TM da yok ama yanı bakıyıorum ısınmıo PC 0 ısı.

Isınmıyokı yazdım orada PC ısınmıyor ne yapacağım benm ya buı neden kaynaklanıyor ne onerırsunuz bana.

Benim cevabıma 2 defa kızmış.
Herhangi bir oyunda MSI Afterburner açıkken fotoğraf atar mısın?

Benim cevabıma 2 defa kızmış.

🤣🤣

Geri
Yukarı