MX130 nasıldır?

NVIDIA'nın ofis işleri için ürettiği giriş seviyesi ekran kartlarından kendisi. Oyun için değil ofis işleri için üretilmiş diyorum bakın. GT serisi vardı eskiden. Laptop'larda ofis işleri için konulurdu. Onun yerini MX aldı işte. :) Valorant ve CS:GO oynatır ama merak etmeyin.
Ofis için tasarlanmış diyorsun da, bu MX230 beni daha üzmedi :D

ARK, GTA 4 ve 5, ETS2, Watch Dogs falan oynatıyordu. Yeni oyun demeyin, kütüphanemde öyle oyunlar yok.

Laşıyorum. Şöyle anlatayım, çocukken babam uzun yol kaptanıydı ve evde olmazdı. Abim de 6 yıl üniversite okuduğu için ortaokuldan bu zamana k.

Büyük ihtimalle değiştiremeyeceksin.

Ne için kullanılacak?

Beni i5 8250u + MX130 ile GTA V de 70 FPS CS:GO'da isa 120 FPS alıyorum.

Ablamın dizüstü bilgisayarında MX 110 var LoL Valorant gibi oyunları 100 120 FPS de oynatıyor oda fena değildir iş için bu kartlar zaten oyun için değil.

Oyun için kötüdür az ceyran harcar ve genelde u işlemcili laptoplar takarlar.

NVIDIA'nın ofis işleri için ürettiği giriş seviyesi ekran kartlarından kendisi. Oyun için değil ofis işleri için üretilmiş diyorum bakın. GT serisi vardı eskiden. Laptop'larda ofis işleri için konulurdu. Onun yerini MX aldı işte. :) Valorant ve CS:GO oynatır ama merak etmeyin.

MX serisi kartlar temelde oyun kartı değil fakat bir tanıdığımda MX230 var CS:GO Ultra'da ortalama 75 FPS civarı veriyor GTA 5, PUBG vs. en düşük ayarlarda 30-50 FPS civarı oynarsınız.

Çok sağ olun zaten konsol oyuncusuyum merak ettiğim için sormuştum😊😊😁

Ofis için tasarlanmış diyorsun da, bu MX230 beni daha üzmedi :D

ARK, GTA 4 ve 5, ETS2, Watch Dogs falan oynatıyordu. Yeni oyun demeyin, kütüphanemde öyle oyunlar yok.
Hocam ana amacı bu. Mesela ofiste çalışansın. Patronun senden şirket için hafif bir video düzenlemesi istedi. Laptopun'da bulunan MX serisi kart ile bunu rahatlıkla yapabilirsin.

Diyelim çok sıkıcı bir gün. Patronun işe gelmemiş. Açıp GTA 5, Valorant, CS:GO oynayabilirsin MX serisi kart ile. :)

Ama genel kullanım amacı ofis kendisinin. Ofis işleri dışında da eski tek tük ve yeni E-spor oyunlarında üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı