Çözüldü MX130 sistemde Sea of Thieves oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ekran

Hectopat
Makaleler
1
Laptopun özellikleri.
MX130 ekran kartı.
i57250u işlemci.
8 GB RAM.
70 GB boş alanım bar arkadaşım oyun 80GB dedi oyun kaç GB?

Yani yer konusunda sıkıntı yaşamam değil mi? Steam de 50GB geçiyor fakat arakadaşımın attığı fotoğrafda 86 GB yazıyor nedeni nedir?
İndirilen oyun boyutu ile oyun oynadıkça oluşan oyun boyutu değişir. O yüzden net bir GB söylemek çok zor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam Oyunun Steam versiyonu ile Gamepass'ten indirdiğimiz versiyonunun boyutları bile farklı.

1672225312821.png

Oyun Steam'de 86.52 GB yer kaplıyordur.

İndirilen oyun boyutu ile oyun oynadıkça oluşan oyun boyutu değişir. O yüzden net bir GB söylemek çok zor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam Oyunun Steam versiyonu ile Gamepass'ten indirdiğimiz versiyonunun boyutları bile farklı.
Peki bu akşam oyunu almayı düşünüyorum biraz yer açmaya çalışacağım bu tarz korsan oyunlarını çok seviyorum bu yüzden bu oyunu ne olursa olsun yükleyeceğim

Eki Görüntüle 1616309

Oyun Steam'de 86.52 GB yer kaplıyordur.

Anladım yer açmaktan başka çağrem yok o zaman.

Peki bu akşam oyunu almayı düşünüyorum biraz yer açmaya çalışacağım bu tarz korsan oyunlarını çok seviyorum bu yüzden bu oyunu ne olursa olsun yükleyeceğim

Anladım yer açmaktan başka çağrem yok o zaman.
Oyunu uzun saatlerce oynadım. Arkadaşlarınızla çok keyifli oluyor. Pirate Legend oldum ve emekliye ayırdım kendimi. Uzun saatler keyif alarak oynarsınız çok güzel bir oyun.

Geri
Yukarı