Casper laptop ile hangi oyunlar oynanır?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba. Laptopumun özellikleri bunlar ek olarak 8 çekirdek. Sizce bu laptopla ne oynayabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    112,6 KB · Görüntüleme: 100
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    110,8 KB · Görüntüleme: 99
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    111,7 KB · Görüntüleme: 96
4 çekirdek i3 işlemci, GeForce GT 740M ekran kartı, 8 GB RAM ve SSD olan Casper laptop'um da, oynayamadığım oyun yok. CyperPunk, Watch Dogs 2 veya GTA 5 gibi oyunlar çok yorar ama haricinde çoğu oyunu oynatır.

FIFA 21 oynayabilir miyim bir tek ekran kartım tam olarak yetmiyor sanırsam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu an ki söyleyecekleri mi sadece attığım video ya bakarak değerlendirin kısaca baktım adamın FPS değerleri felaket derece de kötü değil oynanır adam video da çekiyor biraz fazla FPS alırsanız ondan işlemcisi 8 nesil i5'u nesil sizde ki da ha yüksek bana sorarsanız FIFA 21 orta ve düşük ayarlar da rahatlık ile oynanılabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu an ki söyleyecekleri mi sadece attığım video ya bakarak değerlendirin kısaca baktım adamın FPS değerleri felaket derece de kötü değil oynanır adam video da çekiyor biraz fazla FPS alırsanız ondan işlemcisi 8 nesil i5'u nesil sizde ki da ha yüksek bana sorarsanız FIFA 21 orta ve düşük ayarlar da rahatlık ile oynanılabilir.
İşlemcim i5 10 . nesil onunki kaç acaba onunki daha azsa nesili yüzde yüz oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı