My Summer Car'da Hayosiko'nun motor sesi yok

gurelwrey548

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar size çok önemli bir sorum var oyuna modern optimization plugin diye bir mod kurdum FPS artırsın diye ama Hayosiko minibüsü rölantide motor sesi gelmiyor.

Arkadaşlar size çok önemli bir sorum var oyuna modern optimization plugin diye bir mod kurdum FPS artırsın diye ama hayosiko minibüsü rölantide motor sesi gelmiyor.

Aynısı bende de oluyor, Steam sürümü mop ile. Mop yüzünden oluşan bir teknik sorun galiba.

Çözümünü bilmiyorum, mop motor sesini kaldırmış olabilir. Belki de bu yüzden oyunun FPS'i hayosiko sürerken fazlasıyla artıyordur. Satsuma'da falan 10 FPS alırken Hayosiko'da 20 mesela bende.

Aynısı bende de oluyor, Steam sürümü mop ile. Mop yüzünden oluşan bir teknik sorun galiba.

Çözümünü bilmiyorum, mop motor sesini kaldırmış olabilir. Belki de bu yüzden oyunun FPS'i hayosiko sürerken fazlasıyla artıyordur. Satsuma'da falan 10 FPS alırken Hayosiko'da 20 mesela bende.
kardeşim şuan çok mutluyum modlan ilgili bug varmış ben eski sürümü kullanıyordum yeni sürümü çıkmış onu indirdim baktım düzelmiş motor sesi geliyo adamlar sesi zaten neden kaldırsın ses fps etkilemez ki sende yeni sürümünü indir nexus'tan seninkide düzelir.

Kardeşim şu an çok mutluyum modlan ilgili bug varmış ben eski sürümü kullanıyordum yeni sürümü çıkmış onu indirdim baktım düzelmiş motor sesi geliyor adamlar sesi zaten neden kaldırsın ses FPS etkilemez ki sende yeni sürümünü indir Nexus'tan seninkide düzelir.

Bir bakarım yakında, sende FPS arttırdı mı yeni mop?

Yeni konular

Geri
Yukarı