Mynet E-Mail Paralı Oluyor!

Evet. Saçma sakat politikalar...

Evet. Bir süre kullanmayınca, komple e-mail hesabını askıya alıyordu. Gelen kutusunun %10 gibi büyük rakamını, spam olmadığı halde spam kutusuna atıyordu, her yerden reklam fışkırıyordu...

Hayır, 2006'lardan kalan [emoji2957]

Aynen. Müthiş fırsatçı zihniyet. Böyle bir zihniyete fırsat verilmemeli :)

Ahahahahaha [emoji1787] [emoji1787] Mynet neye güveniyor, anlamıyorum. Zaten Mynet kullanan fazla kitle de kalmamıştı. Şu andaki Mynet kitlesi para verecek zihniyette ve zenginlikte değil. Mail hizmetini iptal etmek istiyorlar sanırım.

Mynet kullananlar ile konuştum. Gmail ve Outlook'un paralı olmasından korkuyorlar. Pek sanmıyorum. Hele Gmail'in paralı olmasını... :)

Babanız için neden üzüldünüz? [emoji47]

Bence de enteresan. Evet flash bellek almak bile daha mantıklı, Sadece 10 GB depolama alanını Mynet'e her ay tekrardan ödemekten...
Babam kullanıyordu [emoji3]

Bu mynet şey değil mi ya, 2009 civarı ben daha 7-8 yaşımdayken 2 boyutlu oyunlar indirdiğim, babamın okey oynadığı site :)
Öldü sanıyordum, adamlar mail servislerini devam ettiriyorlarmış, üstüne paralı hizmete geçmeye karar vermişler. Son damlasına kadar faydalanma peşindeler galiba.

3.jpg

Son düzenleme:
Bu mynet şey değil mi ya, 2009 civarı ben daha 7-8 yaşımdayken 2 boyutlu oyunlar indirdiğim, babamın okey oynadığı site :)
Öldü sanıyordum, adamlar mail servislerini devam ettiriyorlarmış, üstüne paralı hizmete geçmeye karar vermişler. Son damlasına kadar faydalanma peşindeler galiba.

Eki Görüntüle 410149
Hala haber, oyun vs. var.

Kaçak rakı mağduru mu bunlar, yazık. E-posta hizmetini paralı veren mi kaldı dünyada nasıl bir kafa yani bu🤣

Ayrıca birisi bana Mynet e-postayı 49 TL'ye veya 89 TL'ye kullanmam için bir tane mantıklı seçenek sunsun lütfen🤣 Akıl tutulması yemin ediyorum...

Kaçak rakı mağduru mu bunlar, yazık. E-posta hizmetini paralı veren mi kaldı dünyada nasıl bir kafa yani bu🤣

Ayrıca birisi bana Mynet e-postayı 49 TL'ye veya 89 TL'ye kullanmam için bir tane mantıklı seçenek sunsun lütfen🤣 Akıl tutulması yemin ediyorum...
Hadi ordan hain, seni gidi MyNet düşmanı.

Hadi ordan hain, seni gidi MyNet düşmanı.
Len Mynet hesabım bile var düşün sırf şu görseli görüp sinirlenmemek için açıp bakmıyorum🤣 Tabii düşman olurum böyle saçma şey mi olur.

Geri
Yukarı