Mystic Light Renkleri Kontrol Etme

Port üzerinde ne kadar parça varsa aynı geçişler uygulanabiliyor. Tek tek kontrol gibi bir şansınız yok. MSI, ASUS fark etmeksizin anakart RGB desteği belli başlı şekilde olabiliyor. Mesela XPG S40G kullanıyorum. Mystic Light kontrolü mevcut ancak istediğim asıl geçişleri kendi uygulaması üzerinden daha sağlıklı yapabiliyorum.

Bu fanları aynı porta bağladığınız için farklı kontrol edemiyorsunuz.
Aynı zamanda fanlar ARGB değil fanların her pikselini kontrol edemezsiniz anakart dahil.

Pikselini kontrol etmek istemiyorum zaten. Bahsettiğim fanların renkler arasında yumuşak geçiş yaptığı bir mod bulunmuyor Mystic Light üzerinde ama kasanın kontrolcüsünde bu yapılıyor sadece. Mystic Light'ta yapmak istiyorum ben.

Not: iCUE işe yaramadı.

Pikselini kontrol etmek istemiyorum zaten. Bahsettiğim fanların renkler arasında yumuşak geçiş yaptığı bir mod bulunmuyor Mystic Light üzerinde ama kontrolcüsünde bu yapılıyor sadece. Mystic Light'ta yapmak istiyorum ben.

Anladım, iCUE indirdiniz mi? Mystic Light üzerinde yapamadığınız şeyleri ICUE'da yapabilirsiniz.
Yani isterseniz yumuşak geçiş yaparsınız ister sert aynı zamanda ICUE'da çok fazla efekt seçeneği var onları da kullanabilirsiniz.

Anladım, iCUE indirdiniz mi? Mystic Light üzerinde yapamadığınız şeyleri ICUE'da yapabilirsiniz.
Yani isterseniz yumuşak geçiş yaparsınız ister sert aynı zamanda ICUE'da çok fazla efekt seçeneği var onları da kullanabilirsiniz.

Evet indirdim ancak görmedi. Sanırım ASUS anakartlarla çalışıyormuş.

Geri
Yukarı