Mystic Light uygulamasıyla tüm RGB'leri senkronize çalıştırabilir miyim?

xVindictive

Centipat
Anakartım MSI B450 GAMING Plus Max modeli. Kasam Cooler Master MB511 RGB. RAM'lerim Kingston HyperX Predator RGB. Sorum şu, MSI Mystic Light uygulaması indirerek tüm RGB'leri beraber senkronize çalıştırabilir miyim?Tüm rgb bağlantılarını anakart üzerinde gerçekleştirdim bunu uygulamak için tek bir girişle mi yapmam gerekiyor ya da ?

bende de gskill neo ram nvdia msi ekran kartı msi anakart kullanıyorum. bağlantılarımın hepsinin anakarta yapılmış olduğu halde cooler master masterliquid işlemci soğutucusunun rgb sini kontrol edemiyorum yani programda görünmüyor ama diğer parçalarımın rgb sini konrtol edebiliyorum senkrozie veya istediğim şekilde sizde uygulamada görünen rgb donanım parçalarınızı senkronize şekilde çalıştırabilirsiniz //

Ekran kartım asus onun için aura sync mi indirmem lazım yoksa msi üzerinden yapabilir miyim ?
Ben Gskill ramlerimi mystic Light ile kontrol edebiliyorum sizde Asus anakartınız için uygulamayı indirip deneyebilirsiniz, zaten mystic Light ile kontrol edemezseniz aura sync yi indirip kontrol edebilirsiniz //

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı