N11 kargodaki ürünün iptali

thirteenA

Hectopat
Dün akşam N11 üzerinden 589.99TL'ye Samsung Evo 860 500GB satın aldım, bu gün tekrardan baktığımda fiyatların düşmeye başladığını gördüm.

Bu ürün şu anda yolda, ben bu ürünü iptal edersem süreç nasıl işler veya teslimata geldiklerinde mi iade talebi geçmem daha mantıklı?

Önerilerinizi beklerim.

Dün akşam N11 üzerinden 589.99TL'ye Samsung Evo 860 500GB satın aldım, bu gün tekrardan baktığımda fiyatların düşmeye başladığını gördüm.

Bu ürün şu anda yolda, ben bu ürünü iptal edersem süreç nasıl işler veya teslimata geldiklerinde mi iade talebi geçmem daha mantıklı?

Önerilerinizi beklerim.
Kargolandıysa iptal edemezsin. İade edersin. İade edene kadarda indirimler biter.

Kargolandıysa iptal edemezsin. İade edersin. İade edene kadar da indirimler biter.

Yok indirimlerin bitmesi problem değil ayırdığım bütçem var bitmeden onu sipariş edeceğim.

Kargo geldiğinde direkt kargo çalışanına iade diyorsun ve geri gidiyor bu kadar basit. İade işlemini de başlatıyorsun. Taksitle aldıysan paran taksitle yatar.

Teşekkür ederim tek çekim ödemiştim, dediğiniz gibi teslimata geldiklerinde istemediğimi belirtip geri göndereyim, peki bu ürün teknolojik bir ürün olduğu için mağaza ekstra bir pürüz çıkarır mı bundan endişe ediyorum sadece.

Yok indirimlerin bitmesi problem değil ayırdığım bütçem var bitmeden onu sipariş edeceğim.

Teşekkür ederim tek çekim ödemiştim, dediğiniz gibi teslimata geldiklerinde istemediğimi belirtip geri göndereyim, peki bu ürün teknolojik bir ürün olduğu için mağaza ekstra bir pürüz çıkarır mı bundan endişe ediyorum sadece.
Çıkarmaz kargo geldiğinde kargo çalışanına iade ediyorum diyebilirsiniz. Kargoyu hiç almazsanız geldiği yere geri dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı