N11 Satıcıları Güvenilir mi?

ConTroller

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xiaomi Mi 6 128 GB alacaktım, 5 mağaza gezdim teşhir ürünü hariç yoktu. İnternette baktım, bir tane buldum. N11 sitesinden, eğer güvenilirse alabilirim çünkü fiyat çok uygundu, Migros'taki fiyatla tıpatıp aynıydı. Hemen linkini vereyim, acaba alsam bir problem çıkar mı siz bir bakın...
Xiaomi Mi 6 128 Gb (ithalatçı Garantili) - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcının istatistikleri gayet iyi. Ancak hep bir algı vardı N11 müşteri memnuniyetini önemsiyor, N11 bir sorunda arkamızda olur diye. O devirin yavaş yavaş eridiğini net bir şekilde görebiliriz.
Geçenlerde bir arkadaşa forumda N11 satıcısı tarafından yanlış türde Windows anahtarı verildiğini ve mağdur kaldığını hatırlıyorum.
Aynen öyle.
Bundan ve benim konularımda görebileceğin N11 içerikli konudan da anlayabilirsin dediğimi.

2 gün önce Ram sipariş ettim. Anlatıldığından tamamen farklıydı sahte ram yollamışlar falan. İade ettim iade onaylanmadı daha onun cevabını bekliyorum. Bu da bana ders oldu tabii görerek alacağım bundan sonra.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı