N11 satıcısından alınan Samsung 870 EVO 500 GB SSD sahte olabilir

@NightWist Amazon'dan sonra en güvenilir n11.
Yanılmıyorsam yaklaşık 15-20 yıldır bu tarz sitelerde alışveriş yapıyorum. İstisna bir kaç yanlış ya da eksik ürün dışında n11'de aldatılmadım. Ama en azında n11 sorunsuz iade alıp, olumlu-olumsuz tüm yorumları yayınlıyor. Ancak Hepsiburada'nda bir çok kez aldatıldım ve olumsuz yorumlarım da yayınlanmadı.
@Mekasva33 verdiğiniz linkteki ürün yorumlarını okudum, bir çoğu ''orjinal ürün'' diye belirtmiş. Arkadaşın da dediği gibi, yaptığınız sorguda bir sorun, hata olabilir.

Son düzenleme:
@NightWist Amazon'dan sonra en güvenilir n11.
Yanılmıyorsam yaklaşık 15-20 yıldır bu tarz sitelerde alışveriş yapıyorum. İstisna birkaç yanlış ya da eksik ürün dışında N11'de aldatılmadım. Ama en azında N11 sorunsuz iade alıp, olumlu-olumsuz tüm yorumları yayınlıyor. Ancak Hepsiburada'nda birçok kez aldatıldım ve olumsuz yorumlarım da yayınlanmadı.
@Mekasva33 verdiğiniz linkteki ürün yorumlarını okudum, birçoğu "orijinal ürün" diye belirtmiş. Arkadaşın da dediği gibi, yaptığınız sorguda bir sorun, hata olabilir.

"MARRKA" satıcısından alınan Samsung 870 EVO sahte çıktı belki satıcının elinde hem sahte hem de orijinal vardır. Ben yine de iade edeceğim. Moderatör arkadaşlardan konu başlığının düzeltilmesini istedim.

Geri
Yukarı